Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Natalie Portman kończy z filmami Marvela 0

Jedne gwiazdy przychodzą, a drugie odchodzą. W tym przypadku mowa o tej drugiej sytuacji. Natalie Portman w jednym z wywiadów stwierdziła, że na razie kończy z filmami Marvela.

Aktorka dwukrotnie wcieliła się w postać Jane Foster, ukochanej Thora. Jakiś czas temu potwierdzono, że zabraknie jej w trzeciej części solowych przygód asgardzkiego boga. Czy to oznacza, że nigdy więcej nie ujrzymy Portman w filmowym uniwersum Marvela? Oto co miała do powiedzenia gwiazda urodzona w Izraelu.

Na ten moment wiem, że kończę z tym. Nie wiem, może któregoś dnia zapytają mnie czy chcę wystąpić w "Avengers 7" i się zgodzę, czy coś w ten deseń. Jednak na dzień dzisiejszy odpuszczam.

stwierdziła Natalie Portman

Trzeba jednak przyznać, że aktorka wybiera scenariusze bardzo ostrożnie. Nie licząc występu w sadze Gwiezdnych wojen za młodu, to tak naprawdę filmy Marvela były jedynymi występami w tak wielkich produkcjach. Portman skupia się głównie na bardziej ambitnych historiach. Kolejny film, w którym zagra będzie opowiadał o Jacqueline Kennedy.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…