Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marvel i platforma Hulu stworzą wspólny serial 0

Marvel Entertainment ogłosiło, iż doszło do porozumienia z platformą Hulu w sprawie realizacji serialu na podstawie komiksu "Marvel’s Runaways". Został on stworzony przez Briana K. Vaughana i rysownika, Adriana Alphonę. Ten pierwszy został uhonorowany nawet nagrodą Eisnera.

Molly Hayes, Chase Stein, Nico Minoru, Karolina Dean, Alex Wilder i Gertrude Yorkes – to główni bohaterowie komiksu, którzy odkrywają, że ich rodzice należą do grupy złoczyńców. Wspólnie podejmują decyzję o ucieczce, która ma zapewnić im bezpieczeństwo.

Za produkcję odpowiadać będą twórcy Plotkary, Josh Schwartz i Stephanie Savage. Ten pierwszy powiedział kilka słów na temat przygotowywanego projektu: Od bardzo dawna jestem fanem komiksu Runaways i nie ma nic bardziej ekscytującego niż stworzenie serialu na podstawie pracy Briana i Adriana.

Wiemy, że historia zawarta w Runaways idealnie pasuje do telewizji. Mamy spore szczęście, że pracują dla nas Josh oraz Stephanie, którzy znaleźli czas na stworzenie kolejnego serialu przemawiającego do tej grupy wiekowej. Napisanie i wyprodukowanie tej serii jest godne uwagi.

stwierdził z kolei Jeph Loep z Marvela

Oczywiście na razie nie jest znana data premiery serialu na platformie Hulu. Nie wiadomo również kto w nim zagra i czy tytuł będzie należał do filmowego oraz telewizyjnego uniwersum Marvela.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…