Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Czy powstaje spin-off Big Lebowskiego? 0

Z cyklu "Filmy, o które nikt nie prosił, ale Hollywood i tak w nie inwestuje". Według ostatnich donosów, najnowszy film Johna Turturo pod tytułem Going Places, to tak naprawdę spin-off Big Lebowskiego.

Bracia Coen dawno temu zapowiadali, że nie zrobią sequela słynnego filmu. Nie przeszkadza to jednak Johnowi Turturo, który wypowiadał się na temat potencjalnego sequela dotyczącego jego postaci z kultowego obrazu, Jesusa Quintany. Cytując jego słowa:

To bardzo skomplikowana sytuacja pod względem prawnym. Dopóki nic nie zostanie oficjalnie podpisane, nie można za bardzo o tym mówić. Ale zobaczymy. To coś, co na pewno bracia Coen by poparli.

John Turturo o spin offie Big Lebowski

Jeśli wierzyć portalowi Birth.Movies.Death, Turturo w końcu posunął się do przodu w pracach nad owym spinoffem, który to chciał zrobić od bardzo dawna. Pewne źródła sugerują, że obecnie kręcony remake francuskiego filmu Going Places, to tak naprawdę spin off Big Lebowskiego, oparty na bardzo podobnych założeniach fabularnych. Scenariusz został napisany przez Turturo, a zaangażował on do prac nad filmem między innymi Bobby’ego Canavale, Audrey Tautou i Susan Sarandon. Źródła podają też krótkie streszczenie fabuły.

Dwóch drobnych złodziejaszków Jesus (Turturo) i Petey (Cannavale rywalizują by dać kobiecie (Tautou) jej pierwszy orgazm, po tym jak zostaje ona zamieszana w ich przekręt. Do ich kompanii dołącza także Sarandon, jako przestępca który właśnie wydostał się z więzienia.

Na chwilę obecną brakuje konkretnego potwierdzenia, jakoby nadchodzący film faktycznie był spinoffem Big Lebowskiego. Warto jednak pamiętać, że John Turturo zapowiadał ów spin off już od bardzo dawna. Trudno mi uwierzyć, że porzuciłby projekt.

A wy co uważacie? Przesadzone podejrzenia, czy faktyczna możliwość? I czy w ogóle taki film jest według was potrzebny? Dajcie znać, co myślicie w komentarzach.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…