Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Keira Knightley w disneyowskim Dziadku do Orzechów 0

Disney dzielnie pracuje nad swoimi aktorskimi bajkami. Następny w kolejce jest Dziadek do Orzechów i trzeba przyznać, że Disney idzie na całość, jeśli chodzi o obsadę swojego widowiska.

Już wiemy, że w filmie pojawią się Mackenzie Foy (Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2, Interstellar), Misty Copeland oraz Morgan Freeman. Do tej obsady dołącza teraz Keira Knightley.

Knightley ma się wcielić w postać Cukrowej Wróżki. Warto dodać, że to nie pierwszy raz, gdy owa aktorka współpracuje z Disneyem. Wcześniej zasłynęła rolą w serii Piraci z Karaibów, a krążą pogłoski, jakoby aktorka miała pojawić się w piątej części pirackiej serii.

Sam Dziadek do Orzechów to w gruncie rzeczy balet oparty na starej bajce, autorstwa E.T.A. Hoffmanna pod tytułem "Dziadek do orzechów i Król myszy". Co ciekawe, w czysto technicznym sensie, mamy tu do czynienia z kolejnym aktorskim remakiem animacji Disneya – segment z dziadkiem do orzechów pojawił się w oryginalnej Fantazji z 1940 roku.

Wstępnie film nazywać się będzie "The Nutcracker and Four Realms" a za reżyserię odpowiadać będzie Lasse Hallstrom. Scenariusz pisze Ashleigh Powell.

Na razie nieznana jest data premiery filmu.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…