Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kogo zagra Zendaya w Spider-Man: Homecoming? 0

Od momentu, w którym Zendaya została zaangażowana do zagrania roli w widowisku Spider-Man: Homecoming, mówiono że będzie to jedna z kluczowych postaci. Wygląda na to, że wreszcie poznaliśmy odpowiedź na pytanie, w kogo wcieli się młoda aktorka.

Oficjalne imię bohaterki, w którą wciela się Zendaya to "Michelle". Według The Wrap jest to tylko i wyłącznie zagrywka ze strony studia, która ma na celu zmylenie fanów. Tak naprawdę 19-letnia gwiazda wcieli się w miłość Petera Parkera, Mary-Jane Watson. Ta informacja została podobno zweryfikowana przez portal u kilku źródeł. Na razie wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony Marvela.

Jeśli okaże się to prawdą, to będzie to drugie kinowe wcielenie Mary-Jane Watson. W trylogii Sama Raimiego tę postać grała Kirsten Dunst. Niewiele brakło, a MJ pojawiłaby się również w filmie Niesamowity Spider-Man. Grać ją miała Shailene Woodley. Ostatecznie jednak została ona wycięta z produkcji Marca Webba.

W Spider-Man: Homecoming zobaczymy takich aktorów jak Michael Keaton, Donald Glover, Jacob Batalon, Laura Harrier, Tony Revolori, Tyne Daly, Bokeem Woodbine, Marisa Tomei oraz Robert Downey Jr. Premiera filmu zaplanowana jest na 7 lipca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Jakub Kucharski 2016-08-19

Nie miałbym nic do czarnej Mary Jane, natomiast aktorka ewidentnie została do roli wybrana, tylko dlatego bo jest kolejną gwiazdeczką Disneya. Zendaya to fatalna aktorka, i jeszcze gorsza piosenkarka. To się dobrze nie skończy…

Redox 2016-08-20

Nie przeszkadza mi to w ogóle w przypadku Marvela, bo wiem, że wiedzą co robią.

Rob 2016-08-19

Ooo i tym sposobem mam totalnie w nosie ową produkcje. Tragiczny casting, a Ja narzekałem kiedyś na Dunst :/

Proszę czekać…