Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bracia Russo uważają, że Anna Kendrick to idealna Squirrel Girl 0

Anna Kendrick ma kolejnych fanów! Bracia Russo odpowiedzialni za dwa ostatnie filmy o przygodach Kapitana Ameryki, stwierdzili że gwiazda serii "Pitch Perfect" nadaje się perfekcyjnie do zagrania roli Squirrel Girl.

Na temat angażu aktorki do tej roli mówi się od dawna. Oczywiście sam Marvel nigdzie nie potwierdził, że Squirrel Girl pojawi się, w którymś z filmów, jednak w mediach społecznościowych jest o tym coraz głośniej. Sama Kendrick zyskuje kolejnych zwolenników pomysłu obsadzenia jej w tej roli.

Pozytywnie zapatrywał się na to reżyser Edgar Wright. Pozytywnie zapatrują się na to także bracia Russo, którzy pracują aktualnie nad trzecim filmem o Avengers. Panowie stwierdzili, że wybór Kendrick na Squirrel Girl byłby perfekcyjnym castingiem, a oni sami są wielkimi fanami jej talentu.

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o tym, iż tą samą rolą zainteresowana jest także Shannon Purser. Aktorka ostatnio stała się bardziej rozpoznawalna dzięki znakomitemu serialowi Netfliksa, Stranger Things. Czy są jednak szanse na to, że Squirrel Girl pojawi się w najbliższym czasie na dużym ekranie? Idealną okazją na debiut tej postaci byłoby właśnie widowisko Avengers: Infinity War.

W filmie pojawić się ma ponad sześćdziesiąt ważnych bohaterów. Bracia Russo nie negują tego, że w produkcji pojawią się niewidziane dotąd twarze. Zapowiedziano już, że debiut w roli Kapitan Marvel zaliczy Brie Larson. Może znajdzie się też miejsce dla Dziewczyny z Wiewiórkami?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…