Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Młody Han Solo nie będzie miał białej dziewczyny 0

Prace nad produkcją opowiadającą o młodym Hanie Solo powoli postępują. Po znalezieniu odpowiedniego aktora do głównej roli, twórcy filmu zaczęli rozglądać się za aktorką, która mogłaby wcielić się w główną rolę kobiecą.

Z pierwszych przecieków wynika, że producenci mają na oku cztery różne aktorki. Jak się okazuje, żadna z nich nie ma białego koloru skóry. Wszystko wskazuje na to, że aktorka, która zostanie wybrana do roli wcieli się w postać Sany Starros. Jest ona pilotką, która nie zawsze działa według zasad moralnych. Dodatkowo twierdzi, że jest żoną Hana Solo. Niestety nie padło żadne nazwisko potencjalnej kandydatki.

Oczywiście na razie jest to zwykła plotka. Wciąż czekamy na dalsze informacje dotyczące tego projektu. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że producenci rozglądają się także za aktorem, który miałby się wcielić w młodego Lando Calrissiana. W tym temacie też nie poczyniono jeszcze odpowiednich kroków i wciąż zagadką pozostaje kto zagra tego bohatera.

Film o przygodach młodego Hana Solo będzie drugim spin-offem Gwiezdnych wojen, który jest przygotowywany przez Walta Disneya. Reżyserią widowiska zajmują się Christopher Miller oraz Phil Lord. Premiera w maju 2018 roku.

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…