Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Legion Samobójców zarobił 500 milionów 0

Najnowszy film DC Expanded Universe pokazuje, że negatywne recenzje nic nie znaczą. Legion Samobójców właśnie zarobił 500 milionów dolarów na całym świecie, a to jeszcze nie koniec.

Na chwilę obecną, Legion Samobójców stoi na 11 miejscu listy najlepiej zarabiających filmów roku. Zbliża się jednak trzeci weekend kinowy i ocenia się, że pozycja filmu jeszcze podskoczy. Szczególnie że są kraje, w których najnowszy film Warner Bros jeszcze nie miał premiery – w ten weekend film wkracza do Niemiec, spodziewane są więc całkiem spore przychody na tamtejszym rynku.

Na pewno pomaga fakt, że konkurencja nie jest zbyt mocna. W ten weekend do kin wchodzi Ben-Hur, który zbiera fatalne opinie, a kampania marketingowa była porażką samą w sobie. Są więc bardzo duże szanse, że Legion Samobójców może wskoczyć na 5 miejsce najlepiej zarabiających filmów roku, stojąc za Deadpoolem, Zwierzogrodem, Księgą Dżungli i Gdzie jest Dory.

Jest jeszcze jeden rynek, na którym film może zdobyć bardzo duże zyski. Mowa o Japonii. Rynek Azjatycki uwielbia blockbustery, więc oddział antybohaterów DC ma duże szanse by zarobić. Jednakże, zanim to nastąpi, musimy poczekać – premiera Legionu Samobójców na tamtejszym rynku, dopiero 10 Września.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…