Gra o tron: Nowi bohaterowie w serialu 0

Siódmy sezon Gry o tron jest w trakcie produkcji, ale fani wciąż są czujni. Pojawiło się kilka informacji i przesłanek, na podstawie których można wyciągać wnioski, jakich bohaterów zobaczymy w serialu. Informacje pochodzą z list castingowych, a fani już rozpoczęli spekulacje, kogo mogą zagrać poszukiwani aktorzy.

Oto lista nowych postaci:

General, przedział wieku 40-55, starszy oficer wojskowy, poszukiwany biały aktor z brytyjskim akcentem.

Priest, około 60 lat. in his 60’s. Jest to czcigodny ksiądz stanowiący autorytet moralny. Poszukiwany biały aktor z brytyjskim akcentem. Powinien posiadać charaterystyczną twarz.

Warrior, przedział wiekowy 35-45. in the 35 – 45 age range. Postać dobrze zbudowana z umiejętnością atakowania i walczenia, posiada znaczną porcję dialogu.

Wiadomo, że wojownik nie jest Dothrakiem, ponieważ poszukiwany jest biały mężczyzna z neutralnym akcentem.

Gate Guard, w latach 20-tych. Postać opisywana jako "pewny, charakterystyczny, z północnym akcentem z ładną twarzą, zagra w wielu scenach." Poszukiwany ktoś z dowcipem i charyzmą.

City Guard, lata 30te. Powinien mieć podejrzany wygląd stróża nocnego. Wymagany brytyjski akcent.

Merchant, lata 40-te. Pojawia się w karczmie podczas zajętego wieczoru. Poszukiwany aktor opisywany jako otwarty. Bohater pojawia się prawdopodobnie w Essos.

Lovely Lady. Cóż, czym byłby serial bez piękna i nagości. Poszukiwana jest atrakcyjna, młoda kurtyzana. Rola jest opisywana jako "mówiona". Zaznaczono również, że wymagana jest całkowita nagość.

Young Lord, młody lord po 20. roku życia. Wysoki i przystojny. Aktor powinien mówić z brytyjskim akcentem.

Lieutenant, po 20. roku życia. Bohater jest opisywany jako dobrze zbudowany, szczupły i zdyscyplinowany wojownik. Powinien wyglądać mądrze. Poszukiwany jest ktoś, kto nie jest biały, najlepiej z Środkowego Wschodu. Taki opis pasuje do Dothraków.

Gra o tron będzie kręcona w Północnej Irlandii, Hiszpanii i Islandii. Zadebiutuje latem 2017 roku na antenie HBO. Nadchodzący sezon będzie krótszy niż zazwyczaj i będzie zawierał tylko siedem odcinków.

Źrodło: http://www.comingsoon.net/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…