Gordon-Levitt i Woodley rozmawiają o polityce w klipie Snowdena

Joseph Gordon-Levitt w filmie SNOWDEN (2016)

W sieci pojawił się pierwszy klip z nowego filmu Olivera Stone'a zatytułowanego Snowden. Historia została oparta na faktach i opowiada losy pracownika CIA, Edwarda Snowdena, który ujawnia ściśle tajne dokumenty dotyczące szpiegowania zwykłych obywateli przez NSA, amerykańską agencję wywiadowczą.

Oprócz Josepha Gordona-Levitta i Shailene Woodley, w filmie zagrali także Tom Wilkinson, Melissa Leo, Zachary Quinto, Timothy Olyphant, Rhys Ifans, Nicolas Cage i Scott Eastwood.

Polska data premiery nie jest ustalona i nie wiadomo czy film trafi na ekrany polskich kin. We wrześniu film zadebiutuje na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Festiwal rozpocznie się 8 września i potrwa tradycyjnie 10 dni.

Źrodło: Open Road Films


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.