Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Usunięta scena z widowiska Warcraft: Początek 0

W sieci znalazło się sporo nowych informacji dotyczących wydania widowiska Warcraft: Początek na DVD oraz Blu-ray. Dodatkowo zaprezentowana została pierwsza usunięta scena. Możecie zobaczyć ją poniżej.

W Polsce film będzie można kupić od 17 października 2016 roku. Co ciekawe wydania będą skierowane nie tylko dla kinomanów, ale także fanów gier. Będą to: 30 dni subskrypcji gry World of Warcraft, Gul’dan – do gry Heroes of the Storm oraz Medivh – do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Jeśli chodzi o dodatki związane stricte z filmem, to będą one różniły się w zależności od wydania. Na DVD otrzymamy 18 minut materiałów dodatkowych. Wśród nich będą między innymi sceny usunięte i poszerzone (np. rozmowa ogrów przy ognisku czy walka Durotana z klanem Ciemnych Blizn) oraz wpadki z planu.

Zdecydowanie lepiej prezentuje się wydanie Blu-ray, jeśli chodzi o dodatki. Ich czas trwania to 126 minut. Oprócz tych samych materiałów co na DVD, fani którzy zdecydują się zakupić film otrzymają także ożywiony komiks Warcraft: Więzy braterstwa , ILM: za kulisami magii Warcraft, zwiastun widowiska z 2013 roku, Uniwersum Warcraft na ekranie i inne.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…