Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wstrzymano prace nad Mission Impossible 6 0

Doszło do małych zawirowań związanych z produkcją kolejnej części popularnej serii sensacyjnej "Mission Impossible". Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to oczywiście chodzi o pieniądze. W tym przypadku są dwie możliwości.

fot. materiały prasowe

Pierwsza jest taka, że Paramount Pictures nie chce płacić tak wielkich pieniędzy producentom oraz samemu gwiazdorowi serii, Tomowi Cruise'owi. Włodarze studia chcą, aby obniżyli oni swoje żądania finansowe. Z tego też powodu miały zostać zawieszone prace nad scenariuszem oraz opracowywaniem efektów wizualnych.

Druga informacja jest wręcz odwrotna. To właśnie Tom Cruise miał poprosić o podwyżkę. Aktor jest jednym z niewielu hollywoodzkich gwiazdorów, który nie ima się wykonywania trudnych wyczynów kaskaderskich. Dlatego też, to miał być jeden z powodów chęci otrzymania większej gaży. Inna sprawa jest taka, że spore pieniądze płaci mu też Universal za udział w reboocie Mumii. Może, więc Cruise stwierdził, że uda mu się dzięki temu ugrać więcej także w Paramount Pictures.

Ekipa zdjęciowa na plan Mission: Impossible 6 ma wejść dopiero w styczniu 2017 roku. Tak, więc panowie producenci, aktorzy i włodarze wytwórni mają sporo czasu, aby dojść do konsensusu. Mimo wszystko wydaje się, że produkcja jest niezagrożona. Docelowo premiera szóstej części zaplanowana jest na 2018 rok.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…