Stranger Thinghs: Jak powstała Jedenastka 0

Najnowszy serial Netflixa robi furorę. Stranger Things przywróciło popkulturowy fenomen do życia i zyskało rzeszę oddanych fanów. Wszystko to dzięki oryginalnemu stylowi, w którym grupa dzieciaków stawia czoła złu. Ci, którzy nie obejrzeli jeszcze całego sezonu, muszą uważać z czytaniem poniższego artykułu: ZAWIERA SPOILERY.

Publiczność po obejrzeniu pierwszego sezonu, nie mogła przestać myśleć o zaginięciu Barb Holland (Sharon Purser). Duffer Brothers obiecali, że jej odejście nie będzie zapomniane i na pewno pojawi się w drugim sezonie. W międzyczasie, fani niezłomnej Jedenastki (Millie Bobby Brown), zastanawiają się, jak wyglądała aktorka, kiedy jeszcze miała włosy.

Zdaje się, że to pożądanie było na tyle silne, żeby wzbudzić zainteresowanie Brown. Dwunastolatka opublikowała dwuminutowe wideo, na którym ma ścinane włosy w ramach przygotowania do pracy nad projektem.


Teraz, jednym wielkim pytaniem, które dotyczy Stranger Things, jest to o Jedenastkę w kolejnej serii. Jaką rolę odegra (o ile jakąkolwiek) w przyszłym sezonie? Jej poświęcenie w finałowym odcinku zdecydowanie sprawiło, że widownia ją pokochała. Jest wątpliwe, aby Bracia Duffer nie kontynuowali jej historii. Pojawia się również pytanie, czy Jedenastka jest jedynym dzieckiem z niezwykłymi mocami.

Na razie jednak drugi sezon Stranger Things nie został ogłoszony. Mamy nadzieję, że bohaterowie serialu powrócą na ekrany.

Źrodło: http://screenrant.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…