Kapitan Ameryka i usunięte sceny 0

Marvel Studios nieustanie rozwija swoje filmowe uniwersum. W tym roku mogliśmy oglądać największą obsadę w Kapitan Ameryka: wojna bohaterów.. Podczas starcia dwóch grup, Natasha Romanoff/Czarna Wdowa walczyła w grupie Iron Mana. Pomimo tego ma bardzo bliską relację z Kapitanem Ameryką, którą można było zobaczyć w Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz.

Scarlett Johansson sprawiła, że jej bohaterka jest jedną z ulubionych. A fakt, że jest jedyną z kobiecych postaci marvela, których niezwykle mało, zwiększa pragnienie filmu solowego. Choć otrzymaliśmy trochę informacji o jej przeszłości Avengers: Czas Ultrona,widownia dowiedziała się o wiele więcej z Wojny bohaterów.

W sieci pojawił się skrawek z opowieści (z przygotowań do scenariusza) w którym rozgrywa się rozmowa między Stevem i Natashą. Podczas gdy obie strony walczyły, Natasha zdradziła obóz Iron Mana, pozwalając uciec Stevowi i Bucky’iemu. Wcześniej jednak Czarna Wdowa wyraziła swoje pragnienie, aby Steve uważał na swoich przyjaciół. To ujawnia kilka detali z jej przeszłości.

Natasha przygląda się Capowi i jego chęci rozwiązania. W końcu mówi: "W Rosji, w Red Room, było nas dziesiątki. Wszystkie dziewczyny, wszystkie młode. Żyłyśmy razem. Pozwolili nam być przyjaciółmi. Potem porzucili nas na tundrze, dwa dni drogi od domu, z zapasami, które były odpowiednie dla jednej osoby." Cap spojrzał na nią, rozumiał o czym mówiła. "Nie pozwól im zepchnąć nas do zimna" – powiedziała.

Fani mogli zobaczyć doświadczenie Natashy z Czerwonym Pokojem jako część programu treningowego dla Czarnej Wdowy, podczas jej sekwencji snu w Czasie Ultrona. Oprócz tego tylko krotkie dialogi, w różnych filmach, odkrywały coraz więcej informacji o tym, przez co przechodziła. Ta scena zdecydowanie nie była kluczowym elementem filmu, prawdopodobnie została nigdy nagrana, ale fani pragną coraz więcej informacji o Czarnej Wdowie.

Kevin Feige powiedział, że jest "za" filmem solo Czarnej Wdowy. Może wyrzucono tę scenę, aby mogła się pojawić w innym filmie. Jeśli kiedykolwiek Marvel zdecyduje się na ten film, fani będą musieli poczekać co najmniej do 2020-2021.

Źrodło: screenrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…