Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Legion Samobójców ma duże szanse na sequel! 0

Mimo mieszanych recenzji Legion samobójców cieszy się olbrzymim sukcesem w Box Office. Na tym etapie fani się zastanawiają: Czy są jakieś szanse na kontynuację, przygód Task Force X?

Według analityka Marka Hughesa, szanse na to są bardzo duże. Opiera to na fakcie, że spadek przychodów Legionu Samobójców jest o wiele mniejszy, niż innego, tegorocznego filmu DC Expanded Universe, Batman v Superman.Osobiście, nie zdziwię się, jeśli Warner Bros zapowie sequel Legionu Samobójców, aczkolwiek biorę poprawkę na fakt, iż tegoroczny sezon letni był zwyczajnie słaby, więc wiele osób mogło pójść na film z braku lepszej alternatywy. Warto tutaj przypomnieć, że Batman v Superman pojawił się praktycznie na miesiąc przed trzecią częścią przygód Kapitana Ameryki, a i bez wsparcia wielkiego hitu Marvela miał sporą konkurencję. Choć, znowu, ja nie jestem analitykiem, a jedynie tak sobie tutaj rozmyślam…

A wy jak uważacie? Czy WB zdecyduje się na kolejną odsłonę przygód najgorszych bohaterów świata? Podzielcie się opinią w komentarzach!

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…