Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Box Office: Niesamowity wynik thrillera Kiedy gasną światła - produkcja rozbiła bank! 0

Thriller Kiedy gasną światła, który został wyreżyserowany przez Davida F. Sandberga i wyprodukowany przez Jamesa Wana, to absolutnie jedno z największych finansowych zaskoczeń roku. Produkcja rozbiła bank zarabiając krocie na całym świecie.

fot. materiały prasowe

Film stworzony przez New Line, należące do Warner Bros. Pictures, kosztował niespełna pięć milionów dolarów. Do tej pory te pieniądze zwróciły się ponad dwudziestokrotnie! Kiedy gasną światła ma już na swoim koncie ponad 110 mln dolarów na całym świecie. Jest to absolutny hit tego roku, jeśli weźmiemy pod uwagę to ile pieniędzy wydano na jego produkcję.

Obraz w samych Stanach Zjednoczonych zarobił już 64,2 mln dolarów. Do tego dołożył 46 milionów z rynków zewnętrznych. Dla Sandberga był to pełnometrażowy debiut, który zakończył się wielkim sukcesem kasowym. Już teraz Hollywood zdecydowało się powierzyć mu kolejny projekt. To właśnie on stoi za kamerą kontynuacji Annabelle.

Niewykluczone, że New Line i Warner Bros. Pictures zdecydują się za jakiś czas na kontynuację Kiedy gasną światła. Możliwe, że wtedy znowu David F. Sandberg zdecyduje się opowiedzieć tę historię.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…