Hugh Jackman goli brodę z okazji zakończenia zdjęć do Wolverine'a 3

Zdjęcia do Wolverine 3 zakończone! Z tej okazji aktor wcielający się ostatni raz w rolę ikonicznego superbohatera, Hugh Jackman przygotował filmik, na którym goli brodę z tej okazji. Jego tweet znajdziecie w dalszej części tego newsa.

Szczegółów fabuły na razie nie znamy, ale Hugh Jackman i spółka pomiędzy wierszami przemycali elementy głośnego komiksu Old Man Logan, opowiadającego o Loganie przemierzającym apokaliptyczny świat, jako głównej aspiracji filmu.

Film ma przypiętą kategorię R. W obsadzie filmu znajdziemy natomiast m.in.: Elizabeth Rodriguez, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant i Doris Morgado. Jest także oczywiście Patrick Stewart jako Profesor Xavier, podobnie jak Jackman, w ostatnim występie w tej roli.

Premiera filmu ustalona jest na 3 marca 2017 r.


Źrodło: twitter.com/RealHughJackman


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.