Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Box Office: Polacy dostali kota na punkcie Jak zostać kotem 1

Polacy dostali kota na punkcie tego filmu! Jak zostać kotem – nowa komedia twórcy Facetów w czerni z Kevinem Spacey i Tomaszem Kotem w dubbingu – na pierwszym miejscu polskiego box office.

Jak zostać kotem to obecnie najchętniej oglądany film w Polsce! Najnowsza komedia Barry'ego Sonnenfelda, autora Facetów w czerni, pokazała pazury i w walce o podium box office nie dała szans konkurencji. W pierwsze trzy dni na ekranach Jak zostać kotem przyciągnął do kin ponad 76 000 osób, wyprzedzając premierowe, hollywoodzkie hity – Ben Hur i Boską Florence z Meryl Streep.

Film, w którym o dobrą zabawę małych i dużych widzów zadbali Kevin Spacey i dubbingujący go Tomasz Kot, był również – pod względem weekendowej frekwencji – znacznie lepszy od takich familijnych produkcji, jak: Epoka lodowcowa 5, Mój przyjaciel smok i Barbie: Gwiezdna przygoda.

Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że… koty mają dziewięć żyć. Jak zostać kotem wciąż w polskich kinach.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
gollum111 2016-08-23

76000 i szeroko oglaszany (sponsorowany) sukces, to musial byc bardzo slaby weekend w polskich kinach…

Proszę czekać…