Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy to z tym stworem powalczą Strażnicy Galaktyki? 0

Do premiery drugiej części Strażników Galaktyki grubo ponad osiem miesięcy. Na razie fani oczekujący na kontynuację marvelowskiego hitu muszą zadowolić się informacjami medialnymi. Do sieci trafiła właśnie znakomita grafika koncepcyjna z filmu. Możecie ją znaleźć poniżej.

Fotografia została zaprezentowana w magazynie Empire. Widnieją na niej tytułowi Strażnicy Galaktyki: Gamora, Peter Quill, Drax Niszczyciel, przebojowy Rocket Raccoon i oczywiście młodziutki Groot. Walczą oni z wielkim stworem. Trzeba przyznać, że grafika może działać na wyobraźnie i miejmy nadzieję, że nasi bohaterowie także na ekranach kin stoczą epicki pojedynek z tym kosmicznym wielkoludem. I teraz można sobie zadać pytanie – czy jeśli dojdzie do tego pojedynku, to będzie to sekwencja otwierająca widowisko Marvela czy może finałowe starcie? Tak czy siak pewne jest jedno – mamy na co czekać!

Prace nad filmem Guardians of the Galaxy Vol. 2 oczywiście już trwają. Oprócz znanych nam twarzy takich jak Zoe Saldana czy Chris Pratt, zobaczymy w produkcji także kilka nowych osób. Wśród najnowszych nabytków są między innymi Kurt Russell, Elizabeth Debicki i Pom Klementieff. Reżyserem widowiska jest oczywiście James Gunn. Premiera zaplanowana jest na 5 maja 2017 roku.

Źrodło: Empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…