Czy to z tym stworem powalczą Strażnicy Galaktyki?

Do premiery drugiej części Strażników Galaktyki grubo ponad osiem miesięcy. Na razie fani oczekujący na kontynuację marvelowskiego hitu muszą zadowolić się informacjami medialnymi. Do sieci trafiła właśnie znakomita grafika koncepcyjna z filmu. Możecie ją znaleźć poniżej.

Fotografia została zaprezentowana w magazynie Empire. Widnieją na niej tytułowi Strażnicy Galaktyki: Gamora, Peter Quill, Drax Niszczyciel, przebojowy Rocket Raccoon i oczywiście młodziutki Groot. Walczą oni z wielkim stworem. Trzeba przyznać, że grafika może działać na wyobraźnie i miejmy nadzieję, że nasi bohaterowie także na ekranach kin stoczą epicki pojedynek z tym kosmicznym wielkoludem. I teraz można sobie zadać pytanie – czy jeśli dojdzie do tego pojedynku, to będzie to sekwencja otwierająca widowisko Marvela czy może finałowe starcie? Tak czy siak pewne jest jedno – mamy na co czekać!

Prace nad filmem Guardians of the Galaxy Vol. 2 oczywiście już trwają. Oprócz znanych nam twarzy takich jak Zoe Saldana czy Chris Pratt, zobaczymy w produkcji także kilka nowych osób. Wśród najnowszych nabytków są między innymi Kurt Russell, Elizabeth Debicki i Pom Klementieff. Reżyserem widowiska jest oczywiście James Gunn. Premiera zaplanowana jest na 5 maja 2017 roku.

Źrodło: Empire


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)