Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Max Steel - pierwszy zwiastun widowiska 0

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun długo oczekiwanego widowiska na podstawie popularnego serialu animowanego – Max Steel. Jest to zapowiedź międzynarodowa przeznaczona na rynek japoński. Poniżej możecie sprawdzić ją sami.

fot. materiały prasowe

Max McGareth jest z pozoru normalnym 16-latkiem. Wraz z matką przeprowadza się do miasta Copper Canyon. W tym samym miejscu wiele lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach zginął ojciec chłopaka – naukowiec. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciało wytwarza bardzo silną energię, nad którą nie jest w stanie zapanować. Jej nadmiar może doprowadzić do ogromnej eksplozji. Poczynania Maxa śledzi Steel – techno-organiczny przybysz z innej planety. Ich spotkanie doprowadza do stworzenia najpotężniejszego superbohatera, jakiego widział świat. Tak powstaje Max Steel. Wspólnie zamierzają odkryć tajemnicę, która stoi za śmiercią ojca nastolatka. Jednak jest ktoś jeszcze, kto wie o ich sekretnej mocy. Wkrótce zło zaczyna zagrażać nie tylko bohaterskiej dwójce, ale i całej Ziemi.

W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Ben Winchell, Andy Garcia i Maria Bello. Reżyserem filmu jest Stewart Hendler. Premiera Max Steel zapowiedziana jest na 21 października.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022 2016-08-23

Brzydkie to o coś

Asmodeusz 2016-08-23

power rangers

Proszę czekać…