Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Defenders będzie miał wpływ na 3. sezon Daredevila 0

Daredevil to niezaprzeczalny hit Netfliksa i Marvela. Oba sezony serii trzymają wysoki poziom i dostarczają nie lada rozrywki. Już w przyszłym roku Diabeł z Hell’s Kitchen spotka na swojej drodze innych superbohaterów.

fot. materiały prasowe

Dojdzie do zapowiadanego od dawna crossovera, w którym oprócz Daredevila pojawią się także Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist. Produkcja będzie nosiła tytuł The Defenders i sporo zmieni w serialowym uniwersum Marvela. Na ten temat wypowiedział się w niedawnym wywiadzie Charlie Cox, który wciela się w postać Matta Murdocka, aka Daredevil.

On nie może robić wszystkiego sam. A to będzie oznaczało pracę zespołową. Będzie musiał porzucić część odpowiedzialności. To czego będzie świadkiem i czego nauczy się w The Defenders, będzie miało na niego wpływ w trzecim sezonie Daredevila.

powiedział aktor

Dla mnie te słowa są bardzo pozytywne i pokazują, że ludzie odpowiedzialni za serialowe uniwersum Marvela, które tworzone jest dla platformy Netflix, wiedzą co robią i jak chcą poprowadzić poszczególne historie. Nie pozostaje nam nic innego, jak z wielką niecierpliwością wyczekiwać kolejnych solowych produkcji oraz samego crossovera. Ten będzie miał premierę w przyszłym roku.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…