Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOX przedstawia drugi sezon serialu Miasteczko Wayward Pines 0

Już w czwartek 25 sierpnia na FOX zadebiutuje kolejny sezon serialu Miasteczko Wayward Pines. Czy nowe pokolenie podoła wyzwaniom postawionym im przez poprzednią generację? Jak młodzi mieszkańcy miasteczka poradzą sobie z presją zaludnienia ostatniej osady na Ziemi? Drugi sezon produkcji opartej na bestsellerowej trylogii Blake’a Croucha zadebiutuje na FOX już w najbliższy czwartek o godzinie 22:00.

W pierwszym odcinku poznamy nową twarz Wayward Pines. Z wieloletniego letargu zostanie wybudzony doktor Theo Yedlin – w tej roli Jason Patric (W matni, Na tropie zła). Nowy bohater będzie musiał stawić czoła buntowi, który zastał w miasteczku. Czy poradzi sobie z rzeczywistością i żelaznymi zasadami panującymi w Wayward Pines?

Miłośnicy poprzedniego sezonu i reżyserskiego kunsztu M. Nighta Shyamalana (Szósty zmysł, Wizyta) poznają miasteczko tylko z pozoru podobne do tego, które pamiętają z pierwszej serii. W tym sezonie na ekranach pojawią się takie gwiazdy jak: dwukrotnie nominowany do Oscara Djimon Hounsou (Krwawy diament, Nasza Ameryka) oraz nominowana do nagrody Emmy i Złotych Globów – Hope Davis (American Crime, Newsroom).

Co jeszcze wydarzy w 10 odcinkach nowej serii i czy ostatni lekarz na Ziemi, który składał przysięgę Hipokratesa pomoże przetrwać zagrożonej rasie ludzkiej? Odpowiedź już w czwartek, 25 sierpnia o godz. 22.00 na kanale FOX.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…