Doctor Strange: Arogancki, ale zabawny 1

Nic tylko czyste oczekiwanie na Doctor Strange towarzyszy fanom Marvela. Ekscytacja sięga zenitu. Nie tylko dzięki reżyserowi, ale przede wszystkim nagrodzonemu Oscarem Benedictowi Cumberbatch, który wcieli się w rolę Stephena Strange’a.

Fani nie mogę się doczekać, a sam Cumberbatch tylko zwiększa szum i zainteresowanie. W jednym z wywiadów opowiadał o swojej reakcji na wyświetlane nagranie, które mógł zobaczyć na Comic Con w San Diego.

Niektóre ujęcia sprawiają, że myślę "Wow, Boże. To jest to, czego jestem częścią" Mamy koncept artystyczny, z którym zostajemy zapoznani, ale dopiero na końcu procesu pracy, zdajesz sobie sprawę, w czym bierzesz udział.To nie tak, że nie odczuwałem satysfakcji podczas zdjęć, ponieważ kilka z nich było naprawdę ekscytujących. Szczególnie małe pokoje i kostiumu.

Cumberbatch opowiedział również o podejściu do bohatera Stephena Strange’a.

Najważniejszy dla aktora jest scenariusz, reżyser. Rozmawialiśmy, jak sprawić, aby bohater napisany w latach 60. i 70. był istotny również teraz. Aby zrobić go mniej aroganckim. Aroganckim, ale zabawnym.

Też nie możecie się doczekać? Premiera już 4 listopada.

Źrodło: http://heroichollywood.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Rob 2016-08-23

’Aby zrobić go mniej aroganckim. Aroganckim, ale zabawnym." Czyli będzie ja Sherlock Holmes, tylko z czarami i bez Watsona :D

Redox Animek84 2016-08-23

@Animek84 Martin Freeman jest już w uniwersum Marvela, więc kto wie czy nie zobaczymy ich razem na ekranie w komiksowym wydaniu :D

Rob Redox 2016-08-23

@Redox Tak wiem i liczę na wspólną scenę Freemana, RDJ i Cumberbatcha. Byłaby to niesamowita scena.

Gracjan Mikitin Animek84 2016-08-23

@Animek84 No i nie zapominajmy o Rachel McAdams, czyli sherlockowej Irene Adler :)

Rob Movieman 2016-08-24

@Movieman Przyznaje się bez bicia iż zapomniałem, o niej w obsadzie. To ona też się powinna znaleźć w tej scenie. Trzymam kciuki, żeby Marvel takową wymyślił :)

Proszę czekać…