Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aktorka znana z serialu Halt and Catch Fire w Spider-Man: Homecoming 1

Pomimo tego, że zdjęcia do filmu Spider-Man: Homecoming trwają już od jakiegoś czasu, Marvel oraz Sony wciąż zatrudniają nowych aktorów i aktorki. Najświeższym nabytkiem jest Jona Xiao, aktorka kojarzona przede wszystkim z serialem Halt and Catch Fire.

Niestety nie podano imienia postaci, w którą wcieli się aktorka. Oficjalną listę zapewne poznamy w momencie zakończenia zdjęć do widowiska Marvela. Wiadomo jednak, że Jona Xiao znalazła się w filmie, w którym wystąpi wiele hollywoodzkich znakomitości. Wystarczy przywołać takie nazwiska jak Michael Keaton, Marisa Tomei, Robert Downey Jr. czy Tom Holland.

Spider-Man: Homecoming to trzecie podejście do historii Człowieka Pająka. Tym razem przeciwnikiem Petera Parkera będzie niezwykle groźny Vulture. Będzie on wspomagany przez Shockera i Tinkerera. Jak widać przed Spider-Manem ciężkie zadanie. Miejmy nadzieję, że superbohater w czerwonym kostiumie rozprawi się z bandziorami.

Miejmy także nadzieję, że reżyserowi produkcji, Jonowi Wattsowi uda się wreszcie stworzyć film o Spider-Manie, który sprosta oczekiwaniom milionów fanów na całym świecie. Premiera widowiska Spider-Man: Homecoming w 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Animek84 2016-08-23

“Miejmy także nadzieję, że reżyserowi produkcji, Jonowi Wattsowi uda się wreszcie stworzyć film o Spider-Manie, który sprosta oczekiwaniom milionów fanów na całym świecie. " Na pewno nie uda,i czemu znowu jeden z pomagierów złego jest pan od prądu. Mało to Spider Man ma przeciwników.

Bluejohn_26 2016-08-23

Jona Xiao zagrała w kilku odcinkach trzeciego sezonu Halt and Catch Fire, a ten staruje dopiero dziś. Zatem, to raczej mało prawdopodobne, żeby ktoś kojarzył ją właśnie z tym serialem.

Redox Bluejohn_26 2016-08-23

@Bluejohn_26 Dokładnie też mi się to rzuciło w oczy. Sam serial "Halt and Catch Fire" bardzo polecam i cieszę się, że dzisiaj kończy się już czekanie na nowy sezon.

Bluejohn_26 Redox 2016-08-23

@Redox Również polecam :) To jedna z najlepszych i zarazem najbardziej niedocenianych produkcji w TV.

Proszę czekać…