Aktorka znana z serialu Halt and Catch Fire w Spider-Man: Homecoming

Pomimo tego, że zdjęcia do filmu Spider-Man: Homecoming trwają już od jakiegoś czasu, Marvel oraz Sony wciąż zatrudniają nowych aktorów i aktorki. Najświeższym nabytkiem jest Jona Xiao, aktorka kojarzona przede wszystkim z serialem Halt and Catch Fire.

Niestety nie podano imienia postaci, w którą wcieli się aktorka. Oficjalną listę zapewne poznamy w momencie zakończenia zdjęć do widowiska Marvela. Wiadomo jednak, że Jona Xiao znalazła się w filmie, w którym wystąpi wiele hollywoodzkich znakomitości. Wystarczy przywołać takie nazwiska jak Michael Keaton, Marisa Tomei, Robert Downey Jr. czy Tom Holland.

Spider-Man: Homecoming to trzecie podejście do historii Człowieka Pająka. Tym razem przeciwnikiem Petera Parkera będzie niezwykle groźny Vulture. Będzie on wspomagany przez Shockera i Tinkerera. Jak widać przed Spider-Manem ciężkie zadanie. Miejmy nadzieję, że superbohater w czerwonym kostiumie rozprawi się z bandziorami.

Miejmy także nadzieję, że reżyserowi produkcji, Jonowi Wattsowi uda się wreszcie stworzyć film o Spider-Manie, który sprosta oczekiwaniom milionów fanów na całym świecie. Premiera widowiska Spider-Man: Homecoming w 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)