Bracia Russo i ich bonusy z planu Kapitana Ameryki 0

Jajka niespodzianki są częścią filmów Marvela. Twórcy niosą w sobie szczególne zamiłowanie do szczegółów, dzięki czemu widownia może nieustannie odkrywać nowe rzeczy nawet przy dziewiątym obejrzeniu. Niektóre są całkowicie oczywiste, a niektóre ukryte i trudne do znalezienia przez lata. Oczywiście, reżyserzy są przywiązani do jednych gagów bardziej niż do innych. Dla Joe i Anthony'ego Russo są szczególnie przywiązani do Bluth stair car, który został zaparkowany na Leipzig Halle Airport w making – of Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Film pojawi się wkrótce na Blu-ray i DVD, co daje niesamowitą możliwość oglądania scen klatka po klatce dla prawdziwych fanów. Reżyserzy, bracia Russo, zostali zapytani o ich niewykorzystany filmowych bonus. Joe Russo wyjaśnił, dlaczego pojawił się wspomniany ukłon w stronę serialu komediowego Bogaci bankruci:

Uwielbiamy być intertekstualni. Dla nas było oczywistym zamieszczenie Bluth stair car w filmie. To taka rzecz, którą lubimy, szczególnie w dodawaniu wielu warstw opowiadanej historii z intertekstualnego punktu widzenia. Myślę, że pop kultura właśnie taka jest. Spójrzcie na Stranger Things. Myślę, że ludzie lubią głębię tego, co można stworzyć z połączenia wielu różnych elementów. Uważam, że to część zabawy i rozrywki w popularnym opowiadaniu historii. Więc tak, to był nasz ulubiony bonus.

Dla tych, którzy nie znają Bogatych bankrutów, the Bluth stair car jest podstawowym środkiem transportu dla bohatera Jasona Batemana, Michaela Blutha. Podczas gdy jego rodzina posiada spory majątek, problemy z prawem skutkują jego zajęciem – jedną z niewielu rzeczy, które im zostają, jest właśnie ten samochód posiadający schody do wejścia na pokład prywatnych odrzutowców. W Kapitanie Ameryce ten pojazd może być zauważony w scenie, gdzie Ant Man i Kapitan Ameryka działają wspólnie i rzucają zminiaturyzowaną ciężarówką (która potem rośnie) w War Machine. Ten plan nie do końca się powiódł, ale Bluth stair car wydaje się bez uszczerbku.

Rozmawiając z reżyserami o innych bonusach, Anthony Russo przyznał, że trudno jest je zapamiętać ze względu na ilość. Niektóre sytuacje pojawiały się po prostu, podczas zdjęć, na planie.

Dla tych, którzy nie pamiętają wspomnianej sceny, nic straconego. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów pojawi się na Blu-ray i DVD 13 września.

Źrodło: http://www.cinemablend.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…