Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Amazon przygotuje serial na podstawie Infiltracji 0

Amazon oraz Warner Bros. Television są w trakcie przygotowywania serialowej wersji filmu Martina Scorsese, Infiltracja. Producentem wykonawczym i autorem scenariusza do odcinka pilotowego będzie Jason Richman.

Akcja serialu zostanie osadzona w Chicago, gdzie toczy się walka o wpływy. Największym graczem na rynku jest latynoski gang handlujący narkotykami. Młody policjant zostaje wysłany z niebezpieczną misją w sam środek gangu, gdzie ma zająć się jego infiltracją. Policja nie zdaje sobie sprawy, że latynoscy bossowie z takim samym zadaniem umieścili w ich szeregach swojego człowieka.

Serial powstanie w oparciu o film Martina Scorsese, Infiltracja z roku 2006. Produkcja, w której wystąpiły wielkie hollywoodzkie gwiazdy na czele z Jackiem Nicholsonem, Leonardo DiCaprio, Mattem Damonem i Markiem Wahlbergiem, była kasowym i artystycznym sukcesem. Obraz zarobił 289 milionów dolarów i zgarnął 4 Oscar, w tym dla najlepszego filmu i reżysera. Warto pamiętać, ze amerykańska Infiltracja to remake Infernal Affairs: Piekielna gra.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…