Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przyjaciel Harry'ego Pottera zrobi serialowy Przekręt 0

Telewizja bierze na swój celownik kolejny kultowy film kinowy. Tym razem padło na komedię kryminalną Guya Ritchie'egoPrzekręt! Znaleziono już nawet odtwórcę głównej roli. Będzie nim Rupert Grint, aktor znany przede wszystkim z roli Rona Weasleya w serii o przygodach Harry’ego Pottera.

fot. materiały prasowe

Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opowiada o grupce oszustów, którzy natrafiają na ciężarówkę ze złotem. Z tego powodu dołączają do wielkiej intrygi, która opanowała londyński półświatek. Główni bohaterowie muszą odpierać ataki cygańskich bokserów, gangsterów i skorumpowanych policjantów. W kilku słowach można to opisać jak jeden, wielki cyrk na kółkach.

Serial oparty na tej historii zostanie wyemitowany przez Crackle. Premiera będzie miała miejsce w przyszłym roku. Powstanie dziesięć odcinków, a ich reżyserią zajmie się Nick Renton. Zdjęcia mają wystartować w przyszłym tygodniu w Manchesterze.

Co sądzicie o tym pomyśle? No i jak reagujecie na kolejne doniesienia dotyczące przenoszenia na mały ekran historii znanych z kinowych klasyków? Czyżby telewizja miała już coraz mniej pomysłów?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…