Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stan Lee komentuje wybór Zendayi na Mary Jane 3

Swoje pięć groszy do tematu castingu Zendayi postanowił wtrącić twórca postaci Spider-Mana, Stan Lee. Informacja, iż młoda aktorka wcieli się w ikoniczną postać Mary Jane, wzbudziła wiele kontrowersji. W sieci rozpętała się z tego powodu niemała burza.

Stan Lee podchodzi do wyboru ukochanej Petera Parkera w bardzo spokojny sposób. W niedawnym wywiadzie skomentował casting. Oto co legendarny twórca komiksów miał do powiedzenia w tej sprawie:

Jeśli jest tak dobrą aktorką, jak to co o niej słyszałem, to myślę że jest to absolutnie wspaniały wybór.

Wybór Zendayi na Mary Jane ma wielu przeciwników, ale jak widać są też tacy, którym to nie przeszkadza. W dzisiejszym świecie, w którym dąży się do różnorodności w Hollywood, taki wybór nikogo nie powinien dziwić. Całkiem możliwe, że Zendaya okaże się być fantastyczną aktorką, która w perfekcyjny sposób przeniesie komiksową postać na wielki ekran. I zamknie tym samym usta wszystkim krytykantom.

To czy 19 letnia aktorka poradziła sobie w tej roli, dowiemy się w przyszłym roku. Premiera widowiska Spider-Man: Homecoming 7 lipca 2017 roku.

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Rob 2016-08-24

"Jeśli jest tak dobrą aktorką, jak to co o niej słyszałem…" nie ma to jak oceniać aktorkę, po tym co się o niej słyszało. Zamiast po obejrzeniu z nią filmu/serialu :D :D

Jakub Kucharski Animek84 2016-08-25

@Animek84 nie dziwie się że ocenia ją ze słyszenia. Superpsiaki nie brzmią jak produkcja którą chce się świadomie oglądać…

Rob KubiQ 2016-08-25

@KubiQ Racja, to bardziej zastanawia kto stwierdził iż w tych Superpsiakach zagrała tak rewelacyjnie :D

Jakub Kucharski Animek84 2016-08-25

@Animek84 mawiają że dzieciaki gustu nie mają, hahah

Proszę czekać…