Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Co się dzieje z drugą częścią animacji Krudowie? 0

Kontynuacja Krudów stanęła pod bardzo dużym znakiem zapytania. Po tym jak wytwórnia 20th Century Fox zdecydowała się na przełożenie premiery animacji, wyszło na jaw, że film nie ma nawet gotowego scenariusza!

fot. materiały prasowe

Jak donosi Deadline, do pracy nad tekstem zatrudnieni zostali bracia Kevin i Dan Hagemanowie. Panowie mieli okazję pracować przy scenariuszach do takich produkcji jak Hotel Transylwania oraz LEGO® przygoda. Ich nowym zadaniem będzie przerobienie obecnego tekstu, na skrypt który będzie można użyć przy produkcji filmu.

Decyzję podjęto w DreamWorks Animation, które jakiś czas temu zostało wykupione przez koncern NBCUniversal. I to właśnie Universal, a nie Fox będzie się zajmował od teraz dystrybucją Krudów 2. Pierwotna data premiery była ustalona na grudzień przyszłego roku. Na razie nie są znane nowe ustalenia co do daty. Zagadką pozostaje również sama fabuła filmu.

Warto także dodać, że Hagemanowie zostali jakiś czas temu zatrudnieni przez Warner. Bros Pictures do napisania scenariusza kinowej wersji przygód Strusia Pędziwiatra i Wilusia E. Kojota. Tak, więc widać że w Hollywood wierzą w talent obu panów.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…