Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wrześniowe premiery na Netflix 1

Netflix przygotował we wrześniu dla swoich użytkowników wiele interesujących propozycji. Z nowym sezonem powróci znakomity Narcos, a także do obejrzenia będzie kolejny serial powstały na podstawie komiksów Marvela. Sprawdźcie sami, oto wrześniowe premiery Netfliksa.

SERIALE TYLKO W SERWISIE NETFLIX

NARCOS

Oparta na prawdziwych wydarzeniach, trzymająca w napięciu historia o królach narkotykowych karteli późnych lat 80-tych, którym rząd i służby państwowe wypowiedziały wojnę. Policja, politycy, urzędnicy, wojsko i cywile – krwawym konfliktem objęta jest każda sfera życia, a jego głównym celem jest kontrola szlaków handlu kokainą, najbardziej dochodowego towaru na świecie.

W drugim sezonie słynny narkotykowy boss, Pablo Escobar ucieka przed goniącymi go wysłannikami kolumbijskiego rządu. Nieustający pościg, aby położyć kres kryminalnym działaniom króla kokainy przybierze niesłychane rozmiary – szykuje się prawdziwa wojna.

Premiera 2 września 2016.

MARVEL'S LUKE CAGE

Luke Cage (Mike Colter) zostaje skazany na podstawie fałszywych oskarżeń i trafia do więzienia. Tam zgłasza się na ochotnika do badań nad regeneracją ludzkiego ciała. Jeden ze strażników więziennych, chcąc zabić Cage’a, sabotuje eksperyment. Okazuje się, że Luke nie tylko nie umiera, ale zyskuję nadludzką siłę i niezniszczalną skórę. Od razu wykorzystuje swoje nowe zdolności do wydostania się z więzienia i wraca jako uciekinier do Nowego Jorku, licząc, że będzie mógł tam rozpocząć nowe życie.

Spokój nie trwa długo. Luke zostaje zmuszony do wyjścia z cienia, walki o swoje miasto i konfrontacji z przeszłością, o której starał się zapomnieć.

Premiera 30 września 2016.

Easy
Serial stworzony przez Joe Swanberga ukazujący życie mieszkańców Chicago i ich zmagania ze współczesnym labiryntem miłości, seksu, technologii i kultury. W 8-odcinkowej serii napisanej i wyreżyserowanej przez Swanberga występują Orlando Bloom, Malin Akerman, Jake Johnson, Marc Maron, Dave Franco, Hannibal Buress, Emily Ratajkowski, Michael Chernus, Gugu Mbatha-Raw, Aya Cash, Jane Adams, Elizabeth Reaser, Evan Jonigkeit i inni. Premiera: 22 września 2016

DLA DZIECI TYLKO W SERWISIE NETFLIX

2 września 2016
Kazoops: Sezon 1
Animowany
Kto powiedział, że świat musi działać tak, jak chcą tego dorośli? Wszystko może być inne, jeśli tylko to sobie wyobrazisz… Monty to 6-letni chłopiec o bujnej wyobraźni, a jego najlepszym przyjacielem jest świnka Jimmy Jones. W każdym odcinku Monty mierzy się z ogólnie przyjętymi sądami na wiele życiowych spraw. Musicalowe przygody ze swoim kompanem, Jimmy Jonesem dostarczają całą masę świeżego spojrzenia na różne kwestie.

2 września 2016
Kulipari: An Army of Frogs
Animowany
Serial opowiada o przygodach grupy płazów, żyjących bezpiecznie i spokojnie dzięki elitarnej grupie żab o super-sile, zwanych Kulipari oraz zaklęciu, które ukrywa cała osadę przed światem zewnętrznym. Sielanka zostaje jednak przerwana, kiedy zła Pajęcza Królowa, Jarrah oraz Skorpionia Armia pod dowództwem Lorda Marmoo zawiązują sojusz. Te dwie niegdyś wrogie wobec siebie strony mają teraz wspólny cel – podbój Żab.

30 września 2016
Lost & Found Music Studio: Sezon 2
Nastoletni twórcy piosenek tworzą zespół oparty na przyjaźni i kreatywności, zmieniając swoją pasję w sposób na życie.

STAND-UPY TYLKO W SERWISIE NETFLIX

23 września 2016
Iliza Shlesinger: Confirmed Kills
Stand-up
Iliza Shlesinger serwuje kolejną porcję swojego świeżego i kontrowersyjnego humoru w chicagowskim stand-upie.

DOKUMENTY TYLKO W SERWISIE NETFLIX

2 września 2016
Chef’s Table: France (Sezon 3)
Widzowie zostają po raz kolejny zaproszeni w podróż po świecie w Chef’s Table: Francja. Serial ukaże elitę francuskich kucharzy, omawiając źródła ich inspiracji i indywidualne style. Twórcy serii przyglądają się życiu szefów kuchni, poczynając od ich zróżnicowanego pochodzenia, a kończąc na ewolucji i sztuce kulinarnej a także na dążeniu do zmysłowej perfekcji.

13 września 2016
Extremis
Widz będzie mógł zanurzyć się w mętnych wodach etyki, eutanazji, życia i śmierci, obserwując lekarzy, pacjentów i rodziny na oddziale intensywnej terapii w szpitalu.

16 września 2016
The White Helmets
Akcja filmu rozgrywa się w Aleppo, Syrii i Turcji na początku 2016 roku, śledząc losy trzech wolontariuszy z organizacji The White Helmets, którzy ryzykują swoje życie, aby ratować ludność cywilną dotkniętą wojną. Dokument to poruszająca i inspirująca opowieść o strasznej rzeczywistości zwykłych mieszkańców Syrii oraz o dobrych ludziach, którzy chcą tę rzeczywistość choć trochę zmienić na lepsze.

23 września 2016
Audrie & Daisy
Dwie niepełnoletnie dziewczyny odkrywają, że seksualne przestępstwo popełnione przeciwko nim zostało nagrane. Dramat pokazuje efekt domina oddziałujący na rodziny, przyjaciół, a także różnego rodzaju społeczności. Audrie & Daisy, nakręcone przez dwóch cenionych reżyserów Bonniego Cohena oraz Jona Shenka, miało swoją światową premierę podczas festiwalu Filmowego Sundance 2016. Jest to bardzo wnikliwe spojrzenie na amerykańskich nastolatków wchodzących w świat internetowego znęcania się, który wymknął się spod kontroli.

30 września 2016
Amanda Knox
Kim była Amanda Knox? Psychopatką, która z zimną krwią zabiła swoją współlokatorkę, czy naiwną studentką, która przypadkiem znalazła się w środku koszmaru? Dokument przedstawia szczegóły zbrodni, która znalazła się na pierwszych stronach gazet na całym świecie.

POKÉ-WOW

1 września 2016
Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia
Siedemnasty film przedstawiający przygody Asha Ketchuma i Pokémonów. Tym razem wspólnymi siłami muszą pomóc księżniczce Diancie odkryć jej moc i ocalić Diamentowe Królestwo.

1 września 2016
Pokémon XY: Sezon 17
Ash i Pikachu rozpoczynają swoją podróż przez region zwany Kallos. Na swojej drodze spotkają kilku nowych przyjaciół – wynalazcę Clemonta, jego młodszą siostrę Bonnie oraz Serenę, która dopiero rozpoczęła swoją przygodę jako trener. Podczas podróży poznają niezwykły region Kallos, odkryją nowe rodzaje Pokémonów, a także poznają kolejną zagadkę Pokémon.

1 września 2016
Pokémon XY: Kalos Quest
Kolejny sezon przygód Asha i Pikachu w regionie Kallos. Serena, która im towarzyszy, zdobędzie tam nowego Pokémona i odkryje kolejne zagadki związane z Mega Ewolucją.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…