Rywalizacja Natalie Portman z Milą Kunis 0

W filmie Czarny łabędź napięcie pomiędzy bohaterkami Natalie Portman i Mili Kunis jest niezwykle wyczuwalne przez cały czas. Tego się można było spodziewać po dwóch ambitnych aktorkach, które włożyły dużo czasu i serca w przygotowania do perfekcyjnego występu w filmie. Jednakże, samo granie nie było wystarczające dla reżysera
Darrena Aronofsky, który postanowił podsycać ogień rywalizacji między nimi.

Natalie Portman podczas jednego z wywiadów przywołała wspomnienia z pracy na planie przy Czarnym łabędziu. Opowiedziała zachowaniu Aronofsky’ego na planie:

Mówił "Mila radzi sobie naprawdę bardzo dobrze ze swoimi rzeczami. Jest o wiele lepsza od ciebie." Darren mówił takie rzeczy każdej z nas, aby sprawić, żebyśmy były o siebie zazdrosne. Myślę, że próbował wytworzyć rywalizację między nami w prawdziwym życiu.

Takie działania reżysera nie wydają się być dużym zaskoczeniem. Biorąc pod uwagę ostatnie przygotowania Davida Ayera przy Legionie Samobójców. Reżyser stosował specjalne sugestie wobec swoich aktorów. Wracając jednak do Aronofsky’ego, można sobie przypomnieć ciężką pracę z aktorami nad Requiem dla snu czy Noe: Wybrany przez Boga . Wydaje się, że reżyser potrafi podburzać aktorów przeciwko sobie dla dobra projektu.

Na szczęście działania reżysera przełożyły się tylko na efekt ekranowy, a Portman i Kunis są wciąż dobrymi znajomymi. Pozwoliły im się jedynie zahartować, a Portman dużo pewniej zaczęła stawiać pierwsze reżyserskie kroki.

Źrodło: http://www.cinemablend.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…