Nowe Power Rangers bohaterami stoi 1

W zeszłym miesiącu Power Rangers miało interesującą prezentację na Comic-Con, gdzie pojawili się główni członkowie obsady, a Lionsgate pokazało specjalne hełmy oraz monety. Niestety wciąż nie wiadomo, kiedy zobaczymy pierwszy trailer, choć film pojawi się w kinach 24 marca 2017 roku.

Lionsgate wciąż nie ujawniło żadnych detali dotyczących fabuły, ale krąży wiele plotek o tym projekcie. Mówiło się, że historia będzie się rozpoczynała 65 milinów lat wcześniej, kiedy Power Rangers toczą walkę z Tirą Repulsą, która została wysłana przez czarną dziurę tylko po to, aby pojawić się w obecnych czasach. Ta koncepcja nie została potwierdzona. Reżyser Dean Israelite opowiedział ostatnio o nowych kostiumach i próbie stworzenia bardziej wyważonej opowieści.

Wychowałem się na Power Rangers i również miałem w sobie te same pytania, co inni ludzie. Jak uwspółcześnimy tę opowieść? Jak będzie ona funkcjonowała współcześnie wśród kinowych superbohaterów? Próbowałem dodać nieco naturalizmu i przyziemności. Film opiera się głównie na bohaterach. A kostiumy zrobiliśmy w Weta Workshop z wykorzystaniem nowych technologii.

Obsada Power Rangers składa się z młodych wschodzących gwiazd: Becky G jako Yellow Ranger Trini, Ludi Lin jako Black Ranger Zack, Dacre Montgomery jako Red Ranger Jason, Naomi Scott jako Pink Ranger Kimberly i RJ Cyler jako Blue Ranger Billy. Stoczą oni bitwę z Elizabeth Banks grającą Ritę Repulsę. To odświeżenie historii z serialu telewizyjnego o piątce zwyczajnych dzieciaków z liceum, które stają się niezwykłymi, kiedy dowiadują się, że światu grozi niebezpieczeństwo. Wybrani przez przeznaczenie, bohaterowie szybko odkrywają, że są jedynymi, którzy potrafią stawić czoła niebezpieczeństwu.

W obsadzie znalazł się również Bryan Cranston jako Zordon, mentor Power Rangers. Aktor był nastawiony dość sceptycznie do tego projektu, zanim zdecydował się przyjąć rolę.

Jak wszyscy, Cranston był sceptyczny, ale zobaczył trochę zdjęć i wyczuł potencjał. Myślę, że to będzie fantastyczne dla fanów zobaczyć, co robimy z Zordonem.

Power Rangers pojawią się w kinach już w marcu 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…