Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doug Liman za sterami Justice League Dark 3

Warner Bros. Pictures wreszcie znalazł osobę, która będzie odpowiedzialna za Justice League Dark, czy jak kto woli Dark Universe. Będzie nią reżyser znakomitego widowiska Na skraju jutra, Doug Liman.

fot. materiały prasowe

Wcześniej z projektem bardzo mocno łączony był meksykański filmowiec, Guillermo Del Toro. Ostatecznie jednak tylko na planowaniu się skończyło i włodarze Warner Bros. musieli szukać nowego nazwiska. Wybór padł na Limana, przed którym niezwykle ciężkie zadanie. Justice League Dark będzie bowiem należało do DC Extended Universe, czyli świata w którym są już między innymi Batman i Superman.

Justice League Dark to drużyna bohaterów, którzy muszą walczyć z magią i zjawiskami paranormalnymi. W jej skład wchodzą Constantine, Deadman, Spectre, Swamp Thing, Phantom Stranger, Zatanna i Etrigan. W ostatnim czasie Warner Bros. Pictures zapowiedział także film animowany oparty o ten komiks.

Na razie nie jest znana data premiery filmu aktorskiego. Spekuluje się jednak, że Dark Universe może zająć jedno z wolnych miejsc, które posiada studio. Mowa tutaj o 5 października 2018 lub 1 listopada 2019.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-08-28

Nie jest to wspomniane w newsie, ale Doug Liman zrezygnował z "Gambita" dla Foxa. Jak dla mnie to dobra decyzja, znając historię tej wytwórni.

Proszę czekać…