Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Khal Drogo powróci w Grze o tron? 0

Gra o tron to serial nieprzewidywalny. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kto i kiedy zginie. Ba, czasami nawet śmierć nie jest dla niektórych postaci ostatecznością.

fot. materiały prasowe

Obecnie jednym z najważniejszych pytań, które zadają sobie fani serialu stacji HBO jest to, czy Khal Drogo powróci w serialu. Dlaczego? Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie na swojego Instagrama wrzucił odtwórca tej roli, Jason Momoa. Gwiazda filmowego uniwersum DC zamieścił fotografię, na której możemy go zobaczyć w towarzystwie Davida Benioffa i Daniela Weissa, czyli showrunnerów Gry o tron.

Oczywiście wzbudziło to wiele emocji i spekulacji na temat ewentualnego powrotu Khala Drogo. Momoa po raz ostatni wystąpił w tej roli, w drugim sezonie serialu. Wówczas zobaczyliśmy go na krótko w odcinku noszącym tytuł "Valar Morghulis". Fani Gry o tron doskonale wiedzą co się z nim stało. Tak, więc powrót lidera Dothraków jest mało prawdopodobny. W grę wchodziłby ewentualnie kolejny występ gościnny w jakiejś retrospekcji lub też widzeniu Daenerys. Innego wyjścia raczej nie ma.

Sam Jason Momoa uwielbia korzystać z portali społecznościowych i dzielić się zdjęciami z fanami. Spotkanie Weissa i Benioffa mogło być zwykłym przypadkiem. Aktor często podróżuje i czasami dochodzi do takich sytuacji. Tym bardziej, że w Wielkiej Brytanii trwają także zdjęcia do Justice League.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…