Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kate Mara o potencjalnym sequelu Fantastycznej czwórki 0

Fantastyczna czwórka okazała się być totalną klapą pod względem filmowej rozrywki, jak i sukcesu kasowego. Pomimo tego w mediach co jakiś czas słychać głosy dotyczące ewentualnego sequela.

Niedawno chęć występu w kontynuacji widowiska wyraził Miles Teller. Teraz dołączyła do niego Kate Mara, która jest w trakcie promocji swojego najnowszego filmu, Morgan. Aktorka także w dosyć pozytywny sposób wypowiedziała się na temat potencjalnego sequela.

O tak, chciałabym być częścią kontynuacji Fantastycznej czwórki. Wiem, że reszta czuje to samo, ponieważ uwielbiamy ze sobą pracować i chcielibyśmy ponownie zagrać te postacie w przyszłości. Nie mam pojęcia czy to prawda, czy ten film powstanie, jednak ja byłaby bardzo szczęśliwa gdyby tak się stało.

powiedziała aktorka

Jak widać fatalne recenzje i potężna dawka krytyki jaka spadła na tę produkcję, nie zraziły aktorów, którzy w niej wystąpili. Wręcz przeciwnie. Widać, że chcieliby oni otrzymać szanse na rehabilitację. A Wy co o tym sądzicie? Może Marvel Studios wreszcie nabędzie prawa do Fantastycznej czwórki i zrobi film z tą samą ekipą?

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…