Gwiazda Ghostbusters została zhakowana 0

To straszne! Sytuacja, która się wydarzyła Leslie Jones, gwieździe Ghostbusters, nie wygląda różowo. Nie wiadomo nawet dlaczego ktoś upodobał sobie aktorkę i po raz drugi w miesiącu zhakował jej prywatne konta, zyskując dostęp do poufnych informacji.

Atak miał miejsce w środę. Haker pozyskał prywatne informacje z konta Leslie Jones, które zawierały numer jej prawa jazdy, paszportu oraz zdjęcia zamieszczane na iCloud. Te materiały zostały zamieszczone na JustLeslie.com – stronie, która zazwyczaj zajmuje się aktorka i ma do niej dostęp.

Informacje zostały usunięte ze strony aktorki, ale to nie koniec koszmaru. Konto Jones na Twitterze również zostało zhakowane. Reżyser Ghostbusters, Paul Feig, postanowił to wszystko skomentować:


To już drugi raz, kiedy prywatne informacje o Jones wyciekły do internetu. W lipcu ktoś zajął jej konto na Twitterze, przez co aktorka zrezygnowała z social mediów na jakiś czas. Powróciła kilka dni temu, aby tweetnąć informacje o Olimpiadzie, którą komentowała na bieżąco jako korespondent dla NBC.

Na razie nie zostały zidentyfikowane osoby odpowiedzialne za te ataki. Nie wiadomo, czy aktorka zdecyduje się na powrót do social mediów.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…