Red Hulk i Iron Spider u Braci Russo? 3

Po podbiciu boxoffice i zarobieniu ponad 1,1 miliarda dolarów, Marvel w końcu wypuści Kapitana Amerykę: Wojna bohaterów na DVD i Blue-ray (13 września). Reżyserzy, Anthony Russo i Joe Russo, przyznali ostatnio, że mało brakowało, a w filmie pojawiliby się dwaj inni bohaterowie Marvel Comics.

Kiedy produkcja Kapitana Ameryki się rozpoczęła, Marvel Studios wypuścił pełną listę obsadową, która zawierała zaskakujące informacje na temat Ant-Mana, Paul Rudd miał powrócić jako Scott Lang, a William Hurt jako Generał Thaddeus "Thunderbolt" Ross z Incredible Hulk. Pojawiły się plotki, że Hurt ma się zamienić w Red Hulka, ale taka rzecz nigdy się nie wydarzyła. W jednym z wywiadów bracia Russo przyznali, że istniało ogromnie duże prawdopodobieństwo.

Mamy tak dużo bohaterów w tym filmie… Rozważaliśmy wszystko, to oczywiste, ale z tyloma bohaterami byłoby trudno dodać kolejnego – Red Hulka – który potrzebowałby jakieś historii, przeszłości. Trzeba poświęcić temu czas i narrację. Thaddeus Ross znajduje się na naszej liście priorytetów, ale jest w pewnym rodzaju przedstawicielem rządu i nie chcieliśmy dodać kolejnego skomplikowanego superbohatera do naszego miksu. Spędziliśmy ostatnie sześć-osiem miesięcy na budowaniu historii, więc teraz mamy z czego wybierać. Wszystko jest możliwe.

Wielu fanów ma nadzieję na powrót Thaddeusa Rossa, który mógłby skutkować konfrontacją Hulka i Red Hulka. Warto zaznaczyć, że trwają prace nad Avengers: Infinity War. W filmie ma się pojawić aż 67 bohaterów, więc istnieje przestrzeń na historie różnych postaci. Joe Russo zdradził, że omal nie zawarli Iron Spidera we wcześniejszym filmie.

Ponownie, wszystko mieści się w kategorii "możliwości". Rozważamy wszystko.

Krążą plotki, że Spider-Man może użyć kostiumu Iron Spidera, który pojawił się w komiksie Civil War z 2006 roku. Cóż, wszystko jest możliwe. Trzeba czekać na efekty pracy całego zespołu twórców, które pojawią się na kinowych ekranach.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…