Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

David Ayer dziękuje fanom za kasowy sukces Legionu samobójców 0

Pomimo miażdżącej krytyki jaka spadła na widowisko Legion samobójców, film i tak okazuje się być kasowym hitem. Produkcja zarabia na świecie wielkie pieniądze, przez co odetchnąć z ulgą może reżyser David Ayer.

fot. materiały prasowe

Zresztą filmowiec podziękował za pośrednictwem Twittera fanom za to, iż filmowi udało się zarobić 600 milionów dolarów w światowym box office’e. Co prawda oficjalnie wciąż się to nie stało, jednak do takiego wyniku brakuje niewiele. Do tej pory Legion samobójców zarobił w Ameryce Północnej 269 milionów oraz 313 milionów na innych kontynentach. Łączne wpływy widowiska należącego do uniwersum Warner Bros. Pictures osiągnęły 582 miliony dolarów.

Do końca tygodnia film przekroczy więc 600 milionów dolarów. Z pewnością na końcowy wynik obrazu będzie miała wpływ premiera w Chinach. A raczej jej brak. Nie jest tajemnicą, ze ten azjatycki kraj to obecnie drugi po Stanach Zjednoczonych rynek filmowy na świecie. Bez Chin mało prawdopodobne, że Legionowi samobójców uda się przekroczyć 700 milionów dolarów.

Nie mniej jednak patrząc na recenzje jakie pojawiły się po premierze filmu, trzeba obecny wynik uznać za umiarkowany sukces. Tym bardziej, że mieliśmy do czynienia z mało znanymi postaciami, które w większości pojawiły się na wielkim ekranie po raz pierwszy.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…