Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John Krasinski wciąż zainteresowany rolą w filmie Marvela 0

Filmowe uniwersum Marvela to absolutny fenomen i jedna z najbardziej rozpoznawalnych oraz dochodowych franczyz na świecie. Nie dziwota więc, że wielu hollywoodzkich aktorów chciałoby wystąpić w filmie należącym do tego uniwersum. Jednym z nich jest John Krasinski.

Swego czasu aktor był brany pod uwagę przy obsadzaniu roli Steve’a Rogersa, czyli komiksowego Kapitana Ameryki. Krasinski znalazł się nawet na ostatecznej liscie kandatów. Niestety dla niego, wybór padł na Chrisa Evansa, który do dzisiaj wciela się w postać ikonicznego superbohatera.

Tamto niepowodzenia nie sprawiło jednak, że John Krasinski zapomniał o filmowym uniwersum Marvela. Aktor wciąż wyraża zainteresowanie i chciałby wystąpić w którejś ekranizacji popularnych komiksów.

Absolutnie, sprawa wygląda tak, że jestem wielkim fanem Marvela, więc jeśli został jeszcze jakiś bohater, to jasne. Być w tym świecie, który został przez nich tak wspaniale wykreowany. Widać, że oni świetnie się przy tym bawią i byłoby super przyjaźnić się z tymi ludźmi. To byłby znakomity czas.

powiedział aktor w wywiadzie

Okazuje się, że dla Johna Krasinskiego nie ma różnicy. Aktor wyznał także, że mógłby zagrać superbohatera, złoczyńcę, a nawet postać drugoplanową. Jak widać, że hollywoodzkich aktorów ciągnie do Marvela. Miejmy nadzieję, że aktor który niedawno wystąpił w filmie Michaela Baya, 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi spełni swoje marzenie i dostanie angaż w którymś z filmów MCU.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…