Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Kto zagrozi kinowemu Flashowi? 0

Mimo nieprzychylnych recenzji Warner Bros. nie przestaje planować dalszego rozwoju swojego uniwersum, a żaden z dotychczasowych projektów nie został anulowany – co więcej, systematycznie ukazują się informacje, dotyczące nadchodzących produkcji. Dzisiejsza tyczy się superszybkiego herosa.

Po ciekawym występie w Batman v Superman i zabawnym cameo w najnowszym Legionie samobójców Barry London zmierza w stronę solowego filmu, wcześniej zahaczając o Justice League. Mimo że termin premiery widowiska nie jest jeszcze znany, dziś świat obiegła wiadomość, z kim zmierzy się tytułowy superbohater – będzie to grupa złoczyńców, znana jako The Rogues.

Nie wiadomo, kto jeszcze będzie współtworzył wspomnianą szajkę złoczyńców. W komiksach w jej skład wchodził m.in. Kapitan Boomerang, którego obecnie podziwiać można na ekranch kin w Legionie samobójców. Prócz niego jednymi z The Rogues byli Kapitan Cold oraz Profesor Zoom. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy zaplanują dostateczną ilość postaci, by żadnej nie pominąć w trakcie całego filmu.

Członków The Rogues wprowadzono już w serialowej wersji przygód Flasha, jednak dotychczas działali oni solowo, a ich organizacja nie została jeszcze nazwana ani szczególnie scharakteryzowana.

The Flash pojawi się na ekranach kin w 2018 roku.

Komiksowi The Rogues

Źrodło: cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…