Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Serialowe powroty i premiery września 1

Wakacje powoli dobiegają końca, a stacje telewizyjne już zacierają ręce. Niebawem rusza bowiem sezon jesienny. Każdy fan seriali wie co to oznacza. Dużo większa liczba premier i co najważniejsze powrotów ulubionych produkcji telewizyjnych. Poniżej znajdziecie listę najciekawszych tytułów, które będzie można oglądać we wrześniu.

PREMIERY WRZEŚNIA

ATLANTA
FX
PREMIERA: 6 września

Pierwszy sezon serialu Atlanta przedstawia losy dwójki kuzynów i ich drogę ku spełnieniu marzeń. Młodzi mężczyźni pragną zostać znanymi raperami i podbić scenę muzyczną Atlanty, jednak każdy z nich ma inną wizję tej kariery.

ZAMĘT
CINEMAX
PREMIERA: 9 września

Quarry opowiada historię Maca Conwaya (Logan Marshall-Green, Prometeusz), byłego strzelca wyborowego korpusu piechoty morskiej, który wraca do rodzinnego do domu, po wojnie w Wietnamie. Rozczarowany, sposobem w jaki traktuje się jego i innych weteranów, daje się szybko zwerbować do sieci płatnych zabójców w skorumpowanym świecie wzdłuż rzeki Missisipi.

LETHAL WEAPON
FOX
PREMIERA: 21 września

Głównym bohaterem serialu będzie były żołnierz Navy Seals, Martin Riggs który po śmierci żony i syna przenosi się z Teksasu do Los Angeles. W nowym mieście chce rozpocząć nowe życie, jako policjant. Przydzielony mu zostaje doświadczony detektyw Roger Muraugh, który dopiero co przeszedł zawał.

NOTORIOUS
ABC
PREMIERA: 22 września

Historia zaprezentowana w serialu została oparta o prawdziwe wydarzenia. Głównymi bohaterami produkcji będą obrońca sądowy Mark Geragos oraz producentka z telewizji kablowej Wendy Walker. Będzie to próba ukazania relacji – często niebezpiecznej i nieprzewidywalnej – pomiędzy złowrogim światem mediów, a prawem karnym.

MACGYVER
CBS
PREMIERA: 23 września

EGZORCYSTA
FOX
PREMIERA: 23 września

Egzorcysta będzie rozgrywał się wiele lat po wydarzeniach znanych z kultowego filmu. Rodzina Angeli Rance będzie w wielkim niebezpieczeństwie, kiedy w jej domu zaczną dziać się dziwne rzeczy. Kobieta podejrzewając obecność demona zgłasza się do księdza, aby ten odprawił egzorcyzmy.

SON Of ZORN
FOX
PREMIERA: 25 września

Son of Zorn to połączenie serialu aktorskiego z live-action. Animowana postać Zorna to barbarzyńca, który powraca ze swojej wioski do Kalifornii, gdzie w Orange County żyje jego była żona oraz humorzasty syn. Zorn postanawia pomóc w dorastaniu chłopca na przedmieściach. Warto zaznaczyć, że jego rodzina to żywi aktorzy, a nieanimowane postacie.

LUKE CAGE
NETFLIX
PREMIERA: 30 września

Luke Cage zostaje skazany na podstawie fałszywych oskarżeń i trafia do więzienia. Tam zgłasza się na ochotnika do badań nad regeneracją ludzkiego ciała. Jeden ze strażników więziennych, chcąc zabić Cage’a, sabotuje eksperyment. Okazuje się, że Luke nie tylko nie umiera, ale zyskuję nadludzką siłę i niezniszczalną skórę. Od razu wykorzystuje swoje nowe zdolności do wydostania się z więzienia i wraca jako uciekinier do Nowego Jorku, licząc, że będzie mógł tam rozpocząć nowe życie.

NAJWAŻNIEJSZE POWROTY WRZEŚNIA

Masters of Sex, sezon 4 (11 września, Showtime)
Blindspot: Mapa zbrodni, sezon 2 (14 września, NBC)
American Horror Story, sezon 6 (14 września, FX)
Gotham, sezon 3 (19 września, FOX)
Teoria wielkiego podrywu, sezon 10 (19 września, CBS)
Brooklyn Nine-Nine, sezon 4 (20 września, FOX)
Jess i chłopaki, sezon 6 (20 września, FOX)
Agenci T.A.R.C.Z.Y. (20 września, ABC)
Współczesna rodzina, sezon 8 (21 września, ABC)
Chirurdzy, sezon 13 (22 września, ABC)
Czarna lista, sezon 4 (22 września, NBC)
Sposób na morderstwo, sezon 3 (22 września, ABC)
Dawno, dawno temu, sezon 6 (25 września, FOX)
Simpsonowie, sezon 28 (25 września, FOX)
Głowa rodziny, sezon 15 (25 września, FOX)
The Last Man On Earth, sezon 3 (25 września, FOX)
Quantico, sezon 2 (25 września, ABC)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…