Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Star Trek Discovery - znamy imię głównej bohaterki i liczbę odcinków 0

Chyba każdy fan Star Treka czeka na najnowszy serial osadzony w tym uniwersum. Bryan Fuller, twórca Star Trek: Discovery, zdradził kilka tajemnic odnośnie tej produkcji. Dotyczą one między innymi głównej bohaterki oraz liczby odcinków.

Co ciekawe głównym bohaterem serialu nie będzie mężczyzna, a kobieta. Będzie ona nosiła imię "Number One", jednak nie będzie kapitanem statku. Fuller dodał, że prawdziwe imię tej postaci poznamy pod koniec pierwszego sezonu. Przez całą serię będzie nazywana jednak "Number One". Taki był zamysł od samego początku tworzenia tej historii.

Premiera pierwszej serii odbędzie się w styczniu. Sezon będzie składał się z trzynastu odcinków (co sprawia, że będzie to najkrótszy sezon w historii aktorskich produkcji osadzonych w uniwersum Star Treka). Mało? Sam Bryan Fuller miał nadzieję zamknąć się w dziesięciu odcinkach, więc fani i tak dostaną więcej niż pierwotnie zamierzano. Wszystko wskazuje na to, że kolejne sezony będą krótsze.

Dowiedzieliśmy się także, że autorami scenariusza do pierwszego odcinka są Bryan Fuller i Alex Kurtzman. To jednak nie oni napisał skrypt do kolejnego. Jego autorem jest Nicholas Meyer, który jest bardzo mocno związany z filmami Star Trek.

Źrodło: Aintitcool

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…