Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe przygody Jeźdźców Smoków w Cartoon Network 0

Nieodkryte wcześniej lądy, nieznane gatunki smoków i trzymające w napięciu pojedynki – wszystko to czeka fanów serialu Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata w nowych odcinkach trzeciego sezonu. Kolejne przygody Czkawki i Szczerbatka będzie można śledzić od poniedziałku 5 września na antenie Cartoon Network.

fot. materiały prasowe

Czkawka, Szczerbatek, Astrid i inni trenerzy smoków z Berk znów mają do spełnienia ważną i bardzo niebezpieczną misję. Tym razem muszą odnaleźć tajemnicze smocze jajo, nim wpadnie ono w niepowołane ręce. W trakcie poszukiwań odkryją nieznane dotąd lądy i stoczą wiele widowiskowych pojedynków z dzikimi smokami i łowcami.

Jeźdźcy przez cały czas będą odpierać ataki Dagura, który wraz ze swoimi oddziałami kompletnie zniszczy ich wioskę w Berk. Astrid, widząc swój zdewastowany dom, postanowi wytrenować nową drużynę jeźdźców. Rekrutów bardzo szybko czeka prawdziwy sprawdzian umiejętności – walka z najpotężniejszym wrogiem. Dzięki ich pomocy Czkawka i jego przyjaciele wygrają kolejną bitwę z Dagurem, ale z pewnością nie będzie to ostatni pojedynek.

Nowe odcinki trzeciego sezonu serialu Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata będzie można oglądać od poniedziałku 5 września w Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 19:40.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…