Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalna piosenka promująca Osobliwy dom pani Peregrine 0

Florence + The Machine to indie rockowy zespół pochodzących z Wielkiej Brytanii. Dlaczego o nim piszemy? Ano dlatego, że to właśnie ta grupa odpowiada za oficjalną piosenkę, która będzie promowała najnowszy film Tima Burtona, Osobliwy dom pani Peregrine.

fot. materiały prasowe

W sieci można już posłuchać utworu wykonywanego przez zespół. Piosenka nosi tytuł "Wish That You Were Here". Wy możecie znaleźć ją poniżej.

Dodatkowo wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała nowy materiał promujący film. Jest to wideo, w którym możemy zobaczyć i posłuchać o tym, jak silne kobiety zobaczymy w widowisku Burtona. Sprawdźcie sami.

Wywołująca dreszcz emocji i grozy opowieść o domu sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanym niegdyś przez równie tajemnicze dzieci. Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu i jego małych mieszkańców.

W obsadzie między innymi Eva Green, Samuel L. Jackson oraz Asa Butterfield. Premiera filmu w Polsce zapowiedziana została na 7 października.

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…