Giancarlo Esposito nie dołączy do świata Marvela 1

Gwiazda Breaking Bad i Księgi dżungli, Giancarlo Esposito, miał nadzieję na dołączenie do the Marvel Cinematic Universe. Jednak okazało się, że aktor nie jest zainteresowany rolami, dopóki nie będzie możliwości pojawienia się na dużym ekranie. Wiadomo, że rozmawiał już z Marvel TV o jakiejś roli, ale odrzucił propozycje, dowiadując się, że jego bohater nie pojawi się w filmie.

Uwielbiam tych gości z Marvela. Staraliśmy się coś wymyślić odnośnie współpracy. Miałem nadzieję, że to będzie coś fajnego. Otrzymałem propozycję z ich działu zajmującego się telewizyją i dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, że ten sam bohater nie pojawi się w filmie. Kiedy jesteś już bohaterem w wersji telewizyjnej, musisz nim zostać. Nie mogą cię przenieść do filmu – mówi aktor.

To nie jest pierwszy raz, kiedy słyszymy podobne słowa. Wielu aktorów z Agentów T.A.R.C.Z.Y. narzeka na brak propozycji zagrania swoich bohaterów w filmie. Rzeczywistość wygląda jednak tak, że opowiadane historie przez telewizję, jak i film, wydarzają się w tym samym świecie, ale są oddzielne od siebie.

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…