Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

7 minut po północy szykowane na sezon oscarowy 0

Focus Features zmienia plany dotyczące produkcji 7 minut po północy. Najnowsze dzieło hiszpańskiego reżysera, twórcy takich filmów jak Sierociniec czy Niemożliwe, J.A. Bayony będzie miało za zadanie powalczyć o nagrody podczas sezonu oscarowego!

fot. materiały prasowe

Z tego też powodu producenci zdecydowali się na zmianę daty premiery. Pierwotnie film 7 minut po północy miał zawitać w amerykańskich kinach już 21 października tego roku. Nowa data została ustalona na 21 grudnia. Wtedy odbędą się pokazy limitowane, dzięki którym obraz będzie miał prawo walczyć o najważniejsze nagrody. Do pełnej dystrybucji film wejdzie dopiero 6 stycznia.

Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Josh. Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Josh zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów, która za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga Josha w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Jeśli chodzi o polską premierę 7 minut po północy, to na ten moment pozostaje ona bez zmian. W naszym kraju pojawi się 2 grudnia. Poniżej przypominamy Wam zwiastun tego znakomicie zapowiadającego się obrazu J.A. Bayony.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…