Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kto zagra Króla Artura w Transformers: The Last Knight 0

Obsada widowiska Transformers: The Last Knight powiększyła się o kolejne nazwisko. I to chodzi o nie byle jakie nazwisko, a aktora który wcieli się w postać samego Króla Artura.

fot. materiały prasowe

Zagra go Liam Garrigan, znany z serialu Dawno, dawno temu. Co ciekawe brytyjski aktor także w tym serialu wciela się w postać legendarnego Króla Artura. Z doniesień wynika, że to nie jedyna postać znana z legend, która pojawi się w filmie Michaela Baya. W obrazie ujrzymy również czarodzieja Merlina. Tej roli jednak nadal nie obsadzono i wciąż czekamy na wieści.

A więc po raz kolejny potwierdzają się plotki odnośnie fabuły. Głosiły one, iż tytułowy "Ostatnim rycerzem" jest Optimus Prime, któremu udaje się odnaleźć zniszczony Cybertron. Dowódca Autobotów dowiaduje się, że to jego wina, jednak przy odrobinie szczęścia może zmienić bieg historii i uratować swoją planetę. Musi odnaleźć magiczny miecz, który posiada Merlin, czarodziej znany z legend o Królu Arturze. Swoje moce nabył w momencie, kiedy spotkał jednego z Transformerów.

Reżyserem Transformers: The Last Knight jest nie kto inny jak sam Michael Bay. W roli głównej ponownie zobaczymy Marka Wahlberga, który stanie u boku Autobotów w odwiecznej wojnie z Decepticonami. Premiera widowiska 23 czerwca 2017 roku.

Źrodło: Mashable

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…