Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe nazwisko na liście do wyreżyserowania Kapitan Marvel 0

Wydawało się, że Marvel Studios ma już krótką listę osób, które mogą zająć się reżyserią solowego widowiska o Kapitan Marvel. Jak się teraz okazuje, może nie być to prawdą.

W mediach pojawiło się właśnie kolejne nazwisko potencjalnego reżysera filmu. Jest nim Rebecca Thomas, która w 2012 roku zadebiutowała filmem Elektryczne dzieci. Był to surrealistyczny indie dramat o nastoletniej mormonce, która wierzy w to, że została zapłodniona, dzięki słuchaniu muzyki rockowej. Warto także dodać, że Thomas została wybrana przez Universal Pictures do wyreżyserowania filmu The Little Mermaid.

Z wcześniejszych doniesień wynikało, że faworytkami do objęcia stanowiska reżyserskiego są Niki Caro, Lesli Linka Glatter oraz Lorene Scafaria. Teraz jednak nastąpił mały zwrot akcji. Przypomnijmy, że Kevin Feige obiecał fanom filmowego uniwersum Marvela, że do końca wakacji poznamy najważniejsze nazwiska, które będą pracowały przy tej produkcji. Pierwszym miała być odtwórczyni głównej roli. W tym przypadku obietnica została spełniona. Kapitan Marvel została zdobywczyni Oscara, Brie Larson. Druga dotyczyła właśnie reżyserki.

Oczywiście jeszcze trochę czasu pozostało do premiery samego filmu i nie ma sensu podejmować pochopnych decyzji. Sama Kapitan Marvel pojawi się najpierw w widowisku Avengers: Infinity War, a dopiero później otrzyma film o solowych przygodach. Nad scenariuszem pracują Meg LeFauve i Nicole Perlman. Premiera Kapitan Marvel w marcu 2019 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…