Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Alison Brie gwiazdą nowego serialu Netfliksa 1

Netflix poinformował o tym, iż Alison Brie będzie gwiazdą nowego serialu komediowego, który zostanie stworzony przez amerykańskiego giganta. Produkcja będzie nosiła tytuł G.L.O.W.

fot. materiały prasowe

Aktorka, która zdobyła sławę dzięki sitcomowi Community, wcieli się w postać o imieniu Ruth – kobietę, która marzy o wielkiej sławie i aktorskiej karierze. Kiedy myśli, że wszystko stracone, jej życie zmienia się. Ruth zostaje wciągnięta do świata kobiecego wrestlingu.

Historia została oparta na faktach, które wydarzyły się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, w kobiecej lidze zapasów. Akcja zostanie umiejscowiona w Los Angeles. Będzie to fabularyzowana historia aktorki, która realizuje swoje marzenia, tydzień po tygodniu występując w zawodach wrestlingowych.

Twórcami i showrunnerami serialu będą Liz Flahive i Carly Mensch. Producentami wykonawczymi są Jenji Kohan oraz Tara Herrmann. Jeśli chodzi o samą Alison Brie to mamy jej coraz więcej. Już niebawem zobaczymy ją w filmach The Masterpiece Jamesa Franco, w dramacie The Headhunter’s Calling, gdzie zagra u boku Gerarda Butlera oraz komedii The Little Hours.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…