Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Członkowie Rogues przeciwnikami Flasha? 0

Wygląda na to, że potwierdzą się informacje, jakoby członkowie grupy The Rogues byli przeciwnikami Flasha w jego solowym filmie. W sieci padły nawet imiona złoczyńców, którzy mieliby w widowisku wystąpić.

Według Jeffa Sneidera z Mashable będą to Kapitan Cold oraz Golden Glider. Warto jednak wspomnieć, że w skład grupy The Rogues wchodziło zdecydowanie więcej przeciwników. Wśród nich byli między innymi Heat Wave, Weather Wizard, Trickster, Mirror Master, Gorilla Grodd czy Kapitan Bumerang. Tego ostatniego mieliśmy już okazję widzieć w kinowym uniwersum DC. Miało to miejsce w widowisku Legion samobójców. W filmie Davida Ayera możemy zobaczyć cameo Flasha, w którym łapie tego zakapiora.

Na pewno postacie, takie jak Kapitan Cold czy Golden Gilder będą sporą reklamą dla filmu. A wszystko ze względu na seriale telewizyjne. Tych złoczyńców mogliśmy już oglądać na małym ekranie w serialu Flash oraz Legends of Tomorrow. W tego pierwszego wciela się Wentworth Miller, z kolei drugiego wykreował Peyton List. Możliwe, że fani będą chcieli porównać wersje kinowe oraz telewizyjne tych bohaterów.

Do premiera solowego Flasha pozostało jeszcze sporo czasu. Na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na potwierdzenie informacji dotyczących przeciwnika najszybszego superbohatera. Premiera filmu dopiero 16 marca 2018 roku. Reżyseruje Rick Famuyiwa.

Źrodło: Mashable

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…